Весільні сукні ТМ Павліна

Контакти: вул. Хотинська, 41-л
Калинівський ринок, м-н №60
тел. (0372) 54-63-84, (050) 519-50-73, (097) 565-88-22
Сайт: www.pavlina.cv.ua

Найоригінальніші моделі вечірніх та весільних суконь, які відрізняються своєю неповторною красою та вишуканістю — це все пропонує компанія Pavlina.

Наше підприємство кожного року приймає участь і успішно демонструє свої досягнення на різноманітних виставках міжнародного масштабу.

У створенні кожної окремої сукні використовується ручна робота, креативний підхід, який дозволяє зробити кожну модель унікальною і неповторною. Створюються дивовижні дизайни, особливого шарму яким додає вишукана вишивка. Компанії Pavlina довіряють випускниці і наречені не лише Чернівців, але з інших міст України та навіть з-за кордону, а це — ознака гарного смаку і гарантія створення неповторного образу. У сукнях від ТМ Pavlina ви будете мати жіночний, привабливий та неймовірно красивий вигляд. Шиємо за індивідуальним замовленням, а також Ви можете приміряти весільні сукні у салоні.

Під час створення кожної моделі суконь в компанії Pavlina в якості головного завдання дотримуються правила — щоб кожна сукня принесла жінці, випускниці або нареченій, не лише чудовий образ, але і справжнє щастя. Одже, одягнувши сукню своєї мрії, жінка точно відчуватиме себе щасливою, неповторною. Дійсно, сукні від компанії Pavlina створюються з найкращих тканин з використанням найсучасніших технологій, ручної роботи, і майстри вкладають в роботу не лише талант, але і душу.

Компанія Pavlina — це багатий досвід у створенні неповторних вечірніх та весільних суконь, знання та розуміння побажань клієнтів, а також ефективна взаємодія з замовниками та клієнтами!