Олія Радуга

Торгова марка «Радуга»
Наша адреса:
Україна, м.Чернівці,
вул. Авангардна, 1 а

Телефон / факс: +38 ( 0372 ) 54 - 47 - 76
Мобільний: + 38 - 050 - 434 - 41 - 64

e-mail: info@raduga.cv.ua

Сайт www.raduga.cv.ua

ТМ «Радуга» виробляє та реалізує соняшникову олію рафіновану дезодоровану.

Наша продукція – це 100% соняшникова олія, очищена від сторонніх домішок, пестицидів та продуктів окиснення, містить вітаміни. Виготовлена з найкращого насіння соняшника з використанням екологічно чистих технологій! Фосфоровмісні речовини, які містить олія, зміцнюють імунну систему організму, сприяють зниженню рівня холестерину.

Виготовлена згідно ДСТУ 4492:2005.

Вміст жиру:
99,9 г/100 г.

Енергетична цінність:
899 кКал/100 г (3761 кДж)

Гарантійний термін зберігання: 6 місяців з дати розливу, при температурі від +8°С до +20°С.

Наша олія незамінна при приготуванні соусів, салатів, смаженні м’яса, риби, зберігає смак овочів, найкраща для випічок з тіста.

Наше підприємство пропонує рафіновану олію у тарі різної ємкості:

пет-пляшка об’ємом 5 літрів
пет-пляшка об’ємом 3 літри
пет-пляшка об’ємом 2 літри
пет-пляшка об’ємом 1 літр

Виробництво соняшникової олії розпочато в 1997 році. В 2004 році зареєстровано торгову марку, яка має назву «Радуга» і на яку видано відповідний сертифікат. Необхідну увагу підприємство приділяє якості продукції. Олія, з якої здійснюється розлив у пляшки різною місткістю, виробляється з насіння соняшника, що вирощують в екологічно чистих регіонах Буковини. Вся продукція проходить перевірку на вміст пестицидів та токсичних елементів. Відповідає всім вимогам ГОСТ 1129-93. Якість продукції ТМ «Радуга» підтверджено різноманітними нагородами та дипломами всеукраїнського та регіонального значення. Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, мала вага, порційне дозування, акуратність, невисока ціна приваблюють покупців. Продукція реалізується в оптових і роздрібних торгових мережах.