Кращі ресторани Чернівців. Рейтинг

Рейтинг ресторанів Чернівців базується на вподобаннях клієнтів ресторанів. Але питання. Що у вашому розумінні входить в поняття Кращі ресторани Чернівців? Ми трактуємо це так - це ідеальне поєднання кухні, інтер'єру і загальної обстановки, обслуговування. А звання найкращого ресторану може носити той заклад, який пропонує все це за розумними цінами. Звичайно ж, найкраще не може бути дешевим, але ресторани на те і називаються ресторанами, так як вони відрізняються від кафе, в тому числі і цінами. Отже, що ж конкретно є кращі ресторани Чернівців? 

Ресторан - це, перш за все, їжа. Як театр починається з вішалки, так ресторан починається з меню. Оптимальний варіант - це меню, складене з невеликої кількості страв певної тематики (тієї чи іншої кухні або декількох), в яких гість не згубиться, а зможе з легкістю визначитися. Крім класифікації (перші, другі страви, закуски і так далі), страви можна поділити на категорії за інгредієнтами: з м'яса, риби, птиці, овочів. В хорошому меню вказано склад блюда, але офіціанти завжди повинні бути готові розповісти докладніше, знати про соусі в тому чи іншому салаті, попередити про гостроту або іншому пікантному моменті страви. Кращі ресторани Чернівців надають добре продумане, лаконічне і насичене меню. Якщо мова йде про ресторан сімейного типу, то не обійдеться і без меню (або спеціального розділу) для маленьких гостей закладу.

Настрій гостей - це другий критерій, за яким визначаються кращі ресторани Чернівців. На нього можуть впливати багато моментів, окремо і в сукупності, тому кожна дрібниця може виявитися важливою. Задає тон атмосфері інтер'єр ресторану, і стилі можуть бути різними: класика, хай-тек, прованс, лофт, модерн, японський стиль, ампір, готика і багато інших. Гра кольорів в інтер'єрі ресторану створює ауру урочистості, святковості, розслабленості і сприяє відпочинку. У будь-якому стилі гість ресторану повинен відчувати себе максимально комфортно.

Обслуговування є окремим моментом при визначенні кращих ресторанів Чернівців. Дуже важливо, щоб гостям приділяли достатньо уваги, але не перевантажували їм, тому кращий сервіс в ресторані - це той, якого ви не помітите. Це своєчасна зміна страв, свіже вино в келиху, заміна приладів або посуду по необхідності. Наявність косметичних засобів в охайною туалетній кімнаті, справна сантехніка, чистота - все це також є важливим, але при певних недоліків до обслуговування вже виникнуть питання. Кращі ресторани Чернівців гарантують ідеальність в усьому, і винятків бути не може, особливо в питаннях обслуговування.

Кращі ресторани Чернівців пропонують для гостей все, що необхідно для відпочинку в ресторані, і навіть більше. Це відмінна обстановка, можливість просто провести час за смачною трапезою або закусками в тісній компанії, організація великих банкетів і масових заходів, свіжі продукти і найкраща сировина, якісне обладнання, висококласне обслуговування, увага до дрібниць, чистота, охайність, стиль і хороший смак у всьому.

Дивіться сам рейтинг чернівецьких ресторанів:
Кращі ресторани Чернівців. Рейтинг

Ресторан Аристократ
Кухня: Європейська, українська

Телефон: (0372) 558 -111, (0372) 558-108, (095) 442 22 45
Адрес: м. Чернівці, вул. Заводська, 31.

Ресторан LiVuar
Кухня: Європейська, українська

Телефон: +38 (050) 374-17-30
Адрес: м. Чернівці, вул.Героїв Майдану, 184

Ресторан Піар (PR) у Чернівцях
Кухня: Європейська, українська
Телефон: (050) 154-00-52
Адрес: г. Черновцы, ул. Галицкий шлях, 46-Д

Ресторан Андінна
Кухня: Європейська, українська

Телефон: (0372) 53 89 08, 050 171 47 60
Адрес: м. Чернівці, вул. Кармелюка, 78

Ресторан День і ніч. (День и ночь)
Кухня: Європейська, буковинська, румунська

Телефон: (0372) 54-24-41, (050) 948 72 82
Адрес: г. Черновцы, ул. Чкалова, 30

Ресторан Палаццо Чернівці
Кухня: Українська, європейська, буковинська

Телефон: 90-11-02, 099 38 44 242
Адрес: м. Чернівці, вул. Руська 242

Ресторан Панська гуральня

Кухня: Українська, європейська, буковинська,румунська, молдовська

Телефон: (050) 473-35-55
Адрес: Місто Чернівці, вул. О. Кобилянської, 5

Ресторан Брізоль

Кухня: Європейська, українська
Телефон: (050) 537-52-42, (0372) 4-28-25

Адрес: м. Чернівці, вул. Головна, 246