Етап міжнародних змагань RFC Global Series відбудеться на Буковині

З 28 вересня по 2 жовтня в м. Чернівці пройде етап міжнародних змагань RFC Global Series «RFC Bukovina».

Змагання класу RFC (rainforest challenge) - це жорсткі перегони для позашляховиків, які проводяться в умовах джунглів та лісу. Змагання RFC Global Series проводять вже 16-ий рік поспіль. Фінальний заїзд по традиції проводять в Малайзії, проте етапи змагань проходять по всьому світу: Китай, Індія, Тайланд, Італія, Польща, Австралія та ін.

Одним з організаторів і генеральним спонсором заходу в Чернівцях є компанія #DirectAuto.

"Після переговорів із засновником RFC Луісом Ві наш клуб отримав право проведення етапу міжнародних змагань RFC в Західній Україні", - зазнають представники клубу Bukovina4x4, які вже проводили змагання Bukovina Extreme Challenge на День міста Чернівці в 2015 р.

В змаганнях станом на 07.09.2016 зареєстровано більше 30-и учасників. Офіційне відкриття відбудеться на пл. Соборна 28.09.2016 р. Перший етап змагань (пролог) та завершальний пройдуть на трасі спортивного центру "Суперкрос" (вул. Руська 226В). Основні змагання проводитимуться в с. Тарашани та с. Тисовець. Нагородження всіх учасників відбудеться 02.10.2016 р. на пл. Соборна.

Весь перебіг процесу підготовки змагань, регламент та умови реєстрації висвітлюються на сайті RFC Bucovina та однойменній сторінці в соціальній мережі Facebook.