У Чернівцях - новий магазин від ТМ AKVIUS

Шановні чернівчани та гості міста, запрошуємо Вас відвідати новий магазин від
ТМ «AKVIUS», який відкрився за адресою:

проспект Незалежності 131, ТРК «Проспект», 2 поверх, маг. № 247.

Тут ви можете проконсультуватися, придбати фільтри для очистки води, замовити якісне сервісне обслуговування.

Усім відвідувачам пропонується знижка до 7% на усю продукцію! (Акція діє до 01.11.2016. і тільки за вище вказаною адресою!)

Сьогодні надзвичайно актуальним є питання очищення питної води. Споживання якісної води позитивно впливає на здоров’я людини та може значно підвищити якість життя. Очищена вода економить кошти на ремонті побутової техніки і сантехнічного обладнання, а водопідготовка стає одним з пріоритетних завдань при будівництві заміського будинку.
ТМ «AKVIUS», яка працює у Чернівцях і області, пропонує своїм споживачам якісні, сертифіковані в Україні фільтри для очищення води побутового і промислового призначення, пристосовані для нашого регіону.
У авторизованих точках продажу ТМ «AKVIUS» представлені найрізноманітніші фільтри відомих у цій галузі фірм. Підприємство використовує обладнання та витратні матеріали європейських стандартів, які за потреби можна легко замінити.
Наші продавці і консультанти працюють із кожним клієнтом індивідуально, адже для встановлення будь-якого фільтра передусім потрібно враховувати властивості та хімічний склад води, а також технічні можливості фільтруючого обладнання, і до якої якості її потрібно підготувати – технічної чи питної. Вам порадять, який фільтр підійде для вас: як у фінансовому, так і в технічному плані. За потреби наші спеціалісти виїжджають до замовника, здійснюють забори води для індивідуального аналізу. Крім того, кожен клієнт отримує комерційну пропозицію, де вказані: хімічний склад вхідної води, короткий опис кожного фільтра для кожного етапу очищення, вказано кількість очищеної води, яку можна отримати, її собівартість, вартість обладнання і терміни виконання монтажу.
Усі роботи, починаючи від аналізу води, консультації, замовлення, підбору обладнання і до його встановлення, виконуються оперативно та з подальшим професійним обслуговуванням на необмежений термін. На усе обладнання надається гарантія.


Ми знаходимося за адресою:

проспект Незалежності 94,
проспект Незалежності 131,
ТРК «Проспект», маг. №247,
вул. Т. Г. Шевченко 16 «А»

м.т. 050 920 6740 Сергій
м.т. 050 288 2456 Андрій
м.т. 066 833 0560 сервіс центр
www.akvius.cv.ua