Новини Чернівців - Платинова Буковина

Платинова Буковина — відомий сайт міста Чернівці, один з старіших та найпопулярніших новинних порталів міста Чернівці та Чернівецької області. Постійне 24/7 висвітлення новини з життя Чернівців та Буковини, а також події в світі — все це знаходить відображення у новинах, які публікуються на порталі Платинова Буковина. Цікаві так корисні огляди, зокрема, пропозиції від бізнесу в Чернівцях та області в цікавому форматі можна знайти на Платиновій Буковині.
Платинова Буковина — сайт міста Чернівці, де кожен знайде для себе інформацію на свій смак, відповідно до власних вподобань та інтересів. Новинна стрічка з цікавими та актуальними матеріалами містить у собі різноманітні рубрики, завдяки яким Платинова Буковина пропонує свіжу інформацію про різні сфери життя людини.
На сайті Платинова Буковина представлені наступні рубрики: Новини Чернівців, новини світу, відео новини, музика та кіно, технології та цікаве, здоров’я та сім’я, ресторани міста Чернівці спорт, бізнес, аварії та катастрофи. Окрім того, на сайті також є розділ новин, який висвітлює найбільш популярні та обговорювані події в місті та в світі, яка стане в нагоді. Це можуть бути новини вступної кампанії, корисна інформація для учнів та та студентів, актуальна інформація про всеукраїнські та міжнародні спортивні та культурні заходи, ігри, конкурси або змагання. Інакше кажучи, сайт Платинова Буковина допомагає орієнтуватись у світі новин, завжди бути в курсі того, що відбувається в Чернівцях та в світі в цілому, а також знати, що заплановано на майбутнє.
Цікаві анонси, афіші культурних подій, інформація про концерти та виступи різноманітних зірок, гучні прем’єри кіно та театру, презентації книжок та інші заходи — все це знаходить відображення у новинах на сайті міста Чернівці — Платинова Буковина. Чернівці та область відомі в Україні та навіть за кордоном завдяки різноманітним фестивалям — це фестиваль маланок, міжнародний фольколорний фестиваль «Буковинські зустрічі», фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини», «Обнова-фест», літературний Meridian Czernowitz, а також багато іншого. Всі ці події знаходять відображення у новинах, оглядах та репортажах сайту Чернівців Платинова Буковина, які доповнюються якісними та цікавими знімками, відео та 3D-панорамами.
Новини міста Чернівців на сайті Платинова Буковина — це свіжа інформація про досягнення в галузі науки та медицини, культурні події та заходи, огляди, пропозиції бізнесу, новини підприємств, каталог ресторанів Чернівців та області, а також багато іншої цікавої інформації. Хочете бути на одній хвилі з сучасним світом, бути в курсі подій та одним з перших дізнаватись про новинки — читай сайт міста Чернівці Платинова Буковина!