Перші Київські Курси Іноземних Мов Плюс

На наших курсах вивчення іноземних мов – процес цікавий та захоплюючий!

Телефон: (0372) 55-77-69, (050) 814-00-50, (096) 278-49-57

Адрес: м. Чернівці, вул. Шевченка, 16 (ЗОШ №4)

Завдяки злагодженій роботі команди професійних, креативних та кваліфікованих викладачів, використання найсучасніших технологій, вміло підібраних методик викладання, індивідуальному підходу до кожного студента ми досягли успіхів у вивченні іноземних мов та щоденно працюємо над удосконаленням викладання для задоволення потреб наших клієнтів.

Перші Київські курси іноземних мов – одна з найстаріших мовних шкіл на Україні. Були засновані ще в 1929 році на базі Київського інституту іноземних мов, а в 1961 році, після реорганізації, вони відродились вже в сучасному вигляді і кожен рік вдосконалюються.

Заочна освіта, що пропонувалася курсами, поступово перетворилась в сітку очних філіалів, що набагато підвищило якість знань, отриманих учнями.

На основі досвіду Перших Київських державних курсів іноземних мов, продовжуючи славні традиції, було створене приватне підприємство „Перші Київські курси іноземних мов”

Від Перших Київських курсів працюють філії в містах Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Кам’янець- Подільський, Хмельницький.

На курсах можна успішно навчатися у групі або індивідуально. Заняття відбуваються у зручний для студентів час. Під час їх проведення обов’язково враховується професійна специфіка та індивідуальні побажання. Навчаємо дорослих, підлітків і дітей віком від 3 років. Для кожної вікової категорії існують окремі програми та методики викладання. Основою занять є комунікативний метод вивчення іноземних мов.

На наших курсах студенти вчаться не тільки грамотно писати і читати, а також вільно висловлювати свою думку, говорити на різні теми. Під час навчання викладачами курсів підбираються та активно використовуються аудіо – та відеоматеріали, для дітей є різноманітні навчальні та розвивальні ігри. Запрошуємо носіїв мови та організовуємо спеціальні розмовні клуби. Для дітей та дорослих влаштовуємо пізнавальні та розважальні позакласні заходи: «тижні культури» країн, мову яких вивчаємо, «сіті-квести», святкуємо українські свята та свята англомовних країн. Постійно докладаємо зусиль, щоб створити максимально сприятливу атмосферу для навчання.
Послуги
Базове навчання – термін навчання 2,5 роки. Заняття 2 рази на тиждень по 3 академ. години.

Групи інтенсивного навчання – термін навчання 3 міс. Заняття 3 рази на тиждень по 3 академ. години.

Дитячі та підліткові групи – для дітей віком 6 – 13 років. Заняття 2 рази на тиждень по 2 академ. год.

Групи на території замовника – з урахуванням професійної специфіки. Заняття у зручний для замовника час.
Новинка!
Групи дошкільного навчання – для дітей віком 3 – 6 років. Заняття 2 рази на тиждень по 1 год. Навчання проходить в ігровій формі з використанням великої кількості наочних, аудіо — та відеоматеріалів у спеціально обладнаному кабінеті для дітей.
Корпоративний пакет
Для корпоративних клієнтів наші курси пропонують цілий список послуг. Це і тестування персоналу компаній для визначення рівня володіння іноземною мовою, і навчання розмовної мови, і створення спеціальних галузей програм, та інші послуги. Ми організовуємо заняття на території Вашої компанії для максимально ефективного використання бізнес часу. Ми комплектуємо групи Ваших співробітників з урахуванням рівня мови, професійної підготовки та бажаного результату.

Безперервно аналізуючи свою працю, ми активно та швидко намагаємося вносити корективи в навчальний процес для його покращення. Надзвичайно важливою для нас є динаміка росту в усіх аспектах від навчально-викладацького до організаційного. Викладачі курсів – молоді та прогресивні; постійно удосконалюють свої вміння та навички, активно беруть участь в он-лайн семінарах та тренінгах з педагогіки та методики викладання: «Школа молодого вчителя», авторські семінари Ш. Амонашвілі, “Summer School” від Британської ради, регіональні семінари «Перших Київських курсів іноземних мов».
Працюємо за міжнародними та загальноєвропейськими стандартами викладання, враховуємо сучасні умови, тенденції та потреби.
Вивчайте іноземні мови з нами – зробіть крок до успіху!