Книжковий супермаркет БУКВА

Книги та мультимедіа у широкому асортименті

Цікаво та дешево

Канцтовари

Канцтовари Барвінок

Контакти: м. Чернівці, вул. Руська 219є, корпус 4 (біля зупинки “профтехучилище”)

Тел. (050) 874-38-99; (050) 887-66-75, (050) 785-38-08

Мінос

Компанія “Мінос” володіє мережею магазинів з продажу канцтоварів, бланкової продукціїї та шкіргалантереї . На сьогодні “Мінос” – це пя’ть спеціалізованих магазини (в т.ч. гуртівня самообслуговування) та центр обслуговування корпоративних клієнтів. Компанія “Мінос” працює на ринку канцтоварів більше 18 років. Щоденно в компаніії обслуговуються близько 50 організацій та понад тисячу приватних покупців. Серед клієнтів “Мінос” – ВУЗи м. Чернівці, державні установи області та міста, найбільші в регіоні промислові та торгівельні компанії.

Компанія "Мінос" володіє мережею магазинів з продажу канцтоварів, бланкової продукціїї та шкіргалантереї . На сьогодні "Мінос" - це три спеціалізованих магазини (в т.ч. гуртівня самообслуговування) та Центр обслуговування корпоративних клієнтів.
Компанія "Мінос" працює на ринку канцтоварів більше 16 років. Щоденно в компаніії обслуговуються близько 50 організацій та понад тисячу приватних покупців. Серед клієнтів "Мінос" - ВУЗи м. Чернівці, державні установи області та міста, найбільші в регіоні промислові та торгівельні компанії.

Навчально-наочне приладдя