Гойра

Адреса: м. Чернівці, Парковий проїзд, 2А 

http://www.goyra.com.ua 
e-mail: goyra.com@ukr.net

Моб. тел. 050 200-02-11

Про нас
Паб «Гойра» – відмінне місце для зустрічі з друзями, святкування подій та перегляду футбольних матчів. Справжньої унікальності закладу додають живе, крафтове пиво власного виробництва, надзвичайно смачна кухня та можливість драйвово відпочити в найкращому пабі міста. А наше тандир меню з ковбасками власного виробництва не залишить голодним жодного гостя. Всі ці особливості створюють приємні враження та спонукають повертатися до нас знову і знову!
Власне виробництво, що розширює наші можливості
Паб “Гойра” має власний замкнутий цикл виробництва мучних та мясних виробів, що є невідємною частиною автентичної гуцульської та європейської кухні закладу.
Пиво Гойра, яке виводить українську пивну культуру на світовий рівень
Ви можете смакувати живе пиво, яке варять у власній пивоварні на сучасному обладнанні з натуральної сировини, без жодних добавок та консервантів. Завдяки мякому та насиченому смаку воно давно стало улюбленим для жителів нашого міста.
Футбольні матчі, що заряджають драйвом
Паб “Гойра” – ідеальне місце для перегляду улюблених спортивних трансляцій на найбільшому екрані міста. Вболівай за улюблену команду в колі друзів, насолоджуючись неперевершеними стравами та напоями.
Тандир меню - навіть найвибагливіші гурмани будуть в захваті
Чи доводилося Вам колись куштувати страви приготовлені в тандирі? Ні? Тоді Вам в “Гойру”. Їжа, приготовлена в тандирі - чи не сама здорова і корисна. Висока температура швидко обробляє продукти,залишаючи соки, і не руйнує вітаміни і корисні речовини. Мясо і риба виходять набагато смачніше, ніж при традиційному обсмажуванні.