Ельф-decor

Адреса:

вулиця Героїв Майдану (Червоноармійська), 186-б,
вулиця Руська, 63, магазин «Маляр»,
провулок Складський, 5, магазин «Маляр»

Телефони:

(0372) 90-71-17 (Ельф-декор),
(094) 991-91-17 (Ельф-декор),
(0372) 47-9-45 (магазин «Маляр»),
(0372) 52-23-22 (магазин «Маляр»)

Декор інтер`єру. Декор

В салоні декоративних матеріалів «ЕЛЬФ ДЕКОР» можите придбати декоративні матеріали для створення оригінальних інтер’єрів, в яких реалізуться найкарколомніші творчі ідеї та високопрофесійна дизайнерська майстерність

Від народження людина прагне жити в гармонії та досконалості, тому, упродовж свого життя, намагається перебувати в комфортному середовищі. Найменші деталі помешкання виконують важливі функції: створюють позитивний настрій та додають інтер’єру індивідуальності.

В салоні «ЕЛЬФ ДЕКОР» можна знайти всі необхідні декоративно-оздоблювальні матеріали, для створення гармонії в помешканні, офісі, ресторані. Загальне враження від інтер’єру досягається тільки за участі деталей.

Наше помешкання – є нашим обличчям та внутрішнім світом, тому кожен намагається вдосконалювати, підлаштовувати інтер’єр під себе та свої вподобання, адже після активних робочих буднів, хочеться повертатися в затишний оазис, який заспокоїть та врівноважить.

Якщо заглянути в історію, то декорування існувало вже в часи палеоліту, коли житлом була галявина з вогнищем посередині. Елементами декору були шкарлупки від яєць на які наносились оберегові малюнки. Важливо відмітити, що декорування сягнуло своїм корінням у часи, коли про мурований будинок ще й не мовилося. З розвитком суспільства розвивалось і поняття «декор», значно поширилось та навіть відбулись поділи на різні стилістичні напрямки.

Будівництво (продукція) / Обробні матеріали, декоративні матеріали
В дизайні інтер’єру закладена філософія стилю. Філософське вчення полягає у гармонічному перебуванні людини зі своїм помешканням. Наша оселя відображає нас: наш настрій, характер, спосіб життя.

Сіра буденність та пережитки пострадянського періоду, коли виділятись було не в правилах, відходять у минуле. Сучасна людина прагне позбутися «зношеного» інтер’єру та оригінально оформити своє помешкання. Але темп життя настільки швидкий в 21 столітті, що часу на гортання каталогів та приміряння того чи іншого дизайну до своєї оселі зовсім немає. Тому у нагоді стануть професіонали салону «ЕЛЬФ ДЕКОР», які візьмуть справу у свої висококваліфіковані руки. Зазвичай, переглядання зразків із оформлення стін, стелі чи підлоги не дає нам загальної картинки і нам не завжди зрозуміло, що буде на фініші. Відвідавши салон декоративних матеріалі, ви зможете побачити, приміщення, яке вмістило в своєму інтер’єрі «набори» зразків різноманітних видів декорування.

Будівництво (продукція). Покриття для підлоги

Салон «ЕЛЬФ ДЕКОР» та філії (магазин «МАЛЯР») пропонують клієнтам весь спектр ремонтних послуг: натяжні стелі, розпис стін, фрески, декоративні штукатурки, фарби, лаки, колорування, ремонтні та декоративно-оздоблювальні роботи. Професіонали своєї справи реалізують у життя ваші найкарколомніші дизайнерські ідеї.

Працівники салону уміють мислити нестандартно, тому оригінальні ідеї переростають на практиці в незабутні інтер’єри, незалежно чи це стримана класика чи вільний хай-тек.

Звертайтесь до наших спеціалістів і вони позбавлять вас зайвого клопоту і за короткі терміни перетворять ваше помешкання на осередок затишку, комфорту та гармонії.