Друкарня Друк АРТ

ДРУК АРТ. Друкарня, поліграфія

58018 м. Чернівці, вул. Головна, 198а, оф. 5
т/ф (0372) 58-54-32, 58-56-70
моб.тел. (050) 64 720 19

Моб тел. (099) 432-09-15; (068) 087-01-11
e-mail: drukart@ukr.net
http://www.drukart.com.ua/

ТОВ «Друк Арт» успішно працює у сфері поліграфічно-видавничої діяльності уже понад 20 років, завоювавши заслужений авторитет і довіру у замовників та користувачів наданих підприємством послуг. Наша головна перевага – висока якість і доступна ціна, які досягаються завдяки замкнутому циклу виробництва – від ідеї та макета до пакування готової продукції. Ми виготовляємо все самі – без посередників, оскільки маємо відповідних досвідчених фахівців та володіємо власною поліграфічною базою з сучасним професійним обладнанням. Усе це дозволяє нам максимально скоротити терміни виготовлення друкованої продукції, при цьому точно виконати всі побажання замовника – як типові, так і індивідуальні.

Головним своїм завданням «Друк Арт» вважає забезпечення випуску видань на належному національно-патріотичному, художньому, громадсько-політичному, науково-технічному, професійному та поліграфічному рівні для задоволення духовних, освітніх і культурних потреб нашого народу за допомогою книг.

Видавництво «Друк Арт» видає літературу найрізноманітнішої тематики – як для масового читача, так і навчальні та наукові видання. Протягом тривалого часу нашої діяльності побачили світ книги поетичних та прозових художніх творів сучасних відомих уже авторів і початківців як для дорослої, так і дитячої аудиторії, науково-популярна, краєзнавча, довідкова, навчально-методична література, образотворчі, нотні видання, фотоальбоми, буклети, журнали, каталоги. Видавництво надає повний комплекс редакційно-видавничих послуг (набір та верстання текстів, літературне, технічне редагування, художнє оформлення, виготовлення оригінал-макетів видань тощо).

Географія наших замовників – досить широка. Окрім численних буковинських авторів, у нас видають свої твори представники інших українських та зарубіжних теренів, зокрема з Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської областей, м. Києва, з Румунії, Франції. Книги, крім переважно української, друкуються ще й російською, румунською, англійською, французькою мовами. Щорічно у видавництві виходить друком близько 40 книжкових видань. Приємно відзначити, що серед наших авторів є переможці престижного обласного конкурсу «Книга року».