Доставка квітів Чернівці

Служба доставки квітів у Чернівцях пропонує взяти на себе вирішення Ваших цукерково-букетних питань. Вам потрібно лише перейти в наш електронний каталог roza.cv.ua і вибрати квіти.

Представлених квіткових композицій вистачить, щоб задовольнити запити найвимогливіших замовників. Букети в обгортці й «під стрічкою», в модних капелюшних коробочках і вражаючих корзинах, у формі серця та з цифрами. В наявності маються троянди всіх кольорів і будь-якої довжини. Хочете композицію, щоб підкорити або здивувати? Тоді Ваш вибір – 101 троянда. А якщо хочете авторську композицію, наші флористи легко втілять Вашу ідею в реальність.

До кожного замовлення Вас чекають сюрпризи й бонуси: від нашого магазину в подарунок Ви отримаєте фірмову листівку для привітів і побажань. Момент вручення квітів ми сфотографуємо та відправимо Вам на пошту зворушливий момент. Доставка по місту безкоштовна – ми її зробимо за наш рахунок.Оператори колл-центру завжди готові прийти на допомогу у виборі букета. Оформити замовлення можна у телефонному режимі або на сайті через спеціальну форму-заявку. Ми пропонуємо гнучку систему оплати: Приват 24, Visa MasterCard, грошові перекази Western Union, Money Gram.

Служба доставки квітів Чернівці – Ваш особистий помічник в святкових питаннях.

+38-098-388-27-00 (Viber,WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00