Акваторія

Контакти: м. Чернівці, вул. Гете, 8-1а

099 228-46-98,   067 172-50-99,  (0372) 55-98-39

Центр Акваторія пропонує:

— гідромасаж

— ручний гідромасаж

— педикюр

— обгортування

Безконтактний гідромасаж. Поєднує в собі функції класичного і підводного масажу, причому, без занурення пацієнта у водне середовище, що знижує число протипоказань до застосування даного методу лікування і ризик інфекційних захворювань. Показаний при захворюваннях опорно-рухового апарату, порушенні обміну речовин, неврозах, захворюваннях периферичних судин.

Гідромасаж (англ. Hydro-massage, whirlpool massage) - масаж, виконуваний водним потоком. Це процедура цілеспрямованого терапевтичного впливу на організм людини за допомогою поданих під тиском струменів води. На сьогоднішній день найбільш важливе значення має подача у воду повітряного потоку і використання для оздоровлення численних утворюються бульбашок. Гідромасажним обладнанням оснащуються басейни й ванни. Змішані між собою вода і повітря провокують утворення мікробульбашок. 

Спеціальні отвори в профілактичному резервуарі, басейні СПА або ванні, називаються форсунки. Саме через них проводиться цілеспрямований рух бульбашок. Подачу водно-повітряних струменів можна регулювати за інтенсивністю і видозмінювати форму потоку за рахунок модифікації форсунок. Гідромасаж є популярною складовою частиною ефективних програм лікування порушень метаболізму, захворювань опорно-рухового апарату, багатьох внутрішніх органів, патологій периферичної нервової системи.